- Kauno.diena.lt inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
Pagaliau įvyko viena laukiamiausių 2019 m. premjerų! Ant pjedestalo atsistojo naujausias „Samsung“ flagmanas, kuris žada tapti tikru šių metų hitu ir nauja išmaniųjų telefonų ikona.
Šį kartą „Galaxy“ šeimoje turime tris modelius: „Galaxy S10e“, „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 Plus“. Varle.lt telefonų specialistai dalijasi pirmosiomis įžvalgomis apie visus tris „Samsung Galaxy S10“ modelius.
„Samsung Galaxy S10“ – įspūdingi ekranai
Taip, flagmanai yra aprūpinti „Infinity Display O“ „Super AMOLED“ ekranais. „Galaxy S10e“ pasižymi FHD+ (2280 x 1080 px) raiška, „Galaxy S10“ – QHD (3040 x 1440 px), o „Galaxy S10 Plus“ – QHD+ raiška. Mažiausias – „Galaxy S10e“ – modelis turi 5,8 col. ekrano įstrižainę, kuri, Varle.lt specialistų manymu, patiks daugeliui naudotojų. Juk galų gale ne visiems patinka lenkti milžiniški ekranai.
Vidurinysis – „Galaxy S10“ – modelis turi 6.1 col. lenktą ekraną. Na, ir „Galaxy S10+“ yra didžiausias modelis, kuris turi 6,4 col. ekrano įstrižainę. Maža to, ekranas čia užima maždaug 93,4 proc. viso priekinio skydelio, taigi ką jau ką, o šį flagmaną tikrai galima drąsiai pavadinti berėmiu. Visų trijų modelių ekranai tikrai labai ryškūs, tačiau ne dėl to verti ypatingo dėmesio. Vertėtų pabrėžti inovatyvius „Galaxy S10“ sprendimus, kurie susiję su ekrane integruotu pirštų atspaudų jutikliu ir kamera.
Dizainas
Naudotojams siūlomi keturių spalvų variantai: juodas, baltas, mėlynas ir žalias. Įspūdingai atrodo baltas modelis, kuris turi tam tikrą perlamutrinį efektą. Kalbant apie dizainą ir ekraną vertėtų paminėti, kad flagmanai neturi populiariosios ekrano išpjovos per vidurį, tačiau dešinės pusės kampe atsirado priekinės kameros išpjova, kuri „Galaxy S10+“, lyginant su dviem kitais modeliais, yra didesnė, mat šiame variante turime reikalų su dviguba priekine kamera. Šis sprendimas neatrodo itin estetiškai, tačiau bet kokiu atveju yra labai subjektyvus reikalas. Varle.lt telefonų specialistai pabrėžia, kad visi trys modeliai yra tikri berėmiai flagmanai ir tai didelis jų privalumas. „Galaxy S10“ korpusuose naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos: aliuminis, stiklas ir keramika. Be pakeitimų liko IP68 standarto apsauga nuo vandens ir dulkių. Vertėtų paminėti, kad visi šių metų „Galaxy S10“ modeliai turi 3,5 mm garso jungtį, tačiau labai tikėtina, kad jie yra paskutiniai šio gamintojo „high-end“ klasės įrenginiai su šia jungtimi. Telefonų matmenys atrodo taip:
• „Samsung Galaxy S10e“: 142,2 x 69,9 x 7,9 mm
• „Samsung Galaxy S10“: 149,9 x 70,4 x, 7,8 mm
• „Samsung Galaxy S10+“: 157,6 x 74,1 x 7,8 mm
Taigi dydžio ir matmenų prasme labiau išsiskiria „Plus“ modelis.
„Galaxy S10“ ir „ S10+“ modeliai turi į ekraną integruotą pirštų atspaudų skaitytuvą, kuris čia yra ultragarsinis, o ne optinis sprendimas, kuris siūlo spartesnį ir tikslesnį veikimą.
Naujas standartas – trys kameros
Su praeitų metų „Galaxy“ flagmanų kameromis situacija buvo tokia, kad „S9“ turėjo viengubą kameros modulį, o „S9+“ – dvigubą. Dabar viskas kiek kitaip, nes „Galaxy S10e“ turi dvigubą, ir „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 Plus“ – trigubą galinę kamerą.
„Galaxy S10e“ arba pigiausias „Galaxy S10e“ modelis turi dvigubą galinę kamerą, kurią sudaro 12 megapiselių modelis su keičiama f/1.5 ir f/2.4 diafragma ir optiniu vaizdo stabilizavimu. Antrasis galinės kameros modulis gavo 16 megapikselių jutiklį su f/2.2 diafragma ir 123 laipsnių aprėpties kampu.
„Galaxy S10“ turi trigubą kamerą, kurią sudaro 12 megapikselių modulis su f1.5/2.4 diafragma ir optiniu vaizdo stabilizavimu, 16 megapikselių jutiklis su f/2.3 diafragma ir 123 laipsnių aprėpties kampu ir 12 megapikselių jutiklis su f/2.4 diafragma, dvigubu priartinimu ir optiniu vaizdo stabilizavimu. „Galaxy S10 Plus“ situacija su kameromis panaši į „Beyond 1“, tik čia antrasis 16 megapikselių kameros modulis pasižymi f/2.5 diafragma. Iš tikrųjų diafragmos reikšmė šiek tiek varijuoja ir tarp tos pačios modelių skirtingos talpos variantų, pavyzdžiui 128 GB talpos „Galaxy S10 Plus“ modelyje antrasis galinės kameros modulis pasižymi f/2.5 diafragma, o to paties modelio 512 GB variante rasime tą patį kameros modulį su f/2.6 diafragma.
Nuotraukų kokybė kaip ir verta tikėtis, yra itin aukšto lygio fotografuojant bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Varle.lt specialistai mano, kad galima net neabejoti, kad netrukus pamatysime „Galaxy S10“ pavadinimą „DXOmark“ reitingo viršūnėje.
Tiek „Beyond 0“, tiek “Galaxy S10“ turi viengubą priekinę kamerą, kuri pasižymi 10 megapikselių (Dual Pixel) jutikliu su optiniu vaizdo stabilizavimu ir f/1.9 diafragma. „Galaxy S10 Plus“ turi dvigubą priekinę kamerą, kurios 10 megapikselių pirmą modulį dar papildo 8 megapikselių (RGB) jutiklis su f/2.2 diafragma. Dėl šitos priežasties pirmųjų dviejų „Galaxy S10“ priekiniame skydelyje matome tik mažą skylutę priekinei kamerai, o „Galaxy S10+“ atvejų jau visai akį rėžiančią dvigubos priekinės kameros išpjovą.
Kalbant apie filmavimo galimybes, vertėtų paminėti, kad visų trijų „Galaxy S10“ flagmanų galinės kameros moka filmuoti 4K raiškoje su HDR10+ palaikymu. Priekinės kameros taip pat pajėgios filmuoti 4K raiškoje.
Premium našumas ir baterija
„Galaxy S10“ flagmanai turi 8 branduolių „Exynos 9820“ procesorių, kuris pasižymi 2700 GHz taktiniu dažniu. Išmanusis veikia itin sklandžiai ir sparčiai, kaip ir galima to tikėtis. Priklausomai nuo konfigūracijos, modeliai gali turėti 6, 8 arba 12 GB RAM atminties, taigi operatyviosios atminties atsargos čia daugiau nei pakankamos. Kelių programėlių veikimas visuose įrenginiuose yra be jokių trukdžių, žaidimus žaisti taip pat malonumas. Trumpai tariant, našumas tikrai skųstis neverčia. Duomenims ir turiniui gamintojai pasiūlė vidinės atminties tiek, kad maža tikrai nepasirodys. Lietuvoje naudotojai galės rinktis 128 GB, 512 GB ir net 1 TB vidinės atminties talpos „Galaxy S10“ modelius. Visi trys flagmanai palaiko atminties išplėtimą iki 512 GB.
Visi trys „Galaxy S10“ modeliai palaiko belaidį ir spartųjį įkrovimą. „Galaxy S10e“ turi 3100 mAh, „Galaxy S10“ – 3400 mAh, o „Galaxy S10 Plus“ – 4100 mAh bateriją. 4100 mAh tokiame ploname korpuse atrodo tikrai įspūdingai. Vertėtų paminėti tai, kad „Galaxy S10“ turi unikalią savybę belaidžiu būdu įkrauti kitą telefoną, kuris pasižymi belaidžio įkrovimo funkcija.
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Neištvėrė baisaus poveikio vaikams: ketiname išvyti šį banditą iš savo kaimynystės2
Albanijos ministras pirmininkas Edi Rama (Edis Rama) šeštadienį pareiškė, kad vyriausybė nuo 2025-ųjų bent vieneriems metams uždarys socialinį tinklą „TikTok“. ...
-
Protingiausiu pasaulio žmogumi tituluojamas vyras tikina turįs atsakymą, kas vyksta po mirties17
Christopheris Langanas, kurio intelekto koeficientas (IQ), teigiama, yra aukštesnis nei Alberto Einšteino, pasidalijo savo teorija apie pomirtinį gyvenimą. ...
-
Įstrigę kosmose: NASA vėl atidėjo dviejų astronautų sugrąžinimo misiją
Jau kelis mėnesius Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS) įstrigę du JAV astronautai ten liks bent iki kovo pabaigos, antradienį pranešė amerikiečių kosmoso agentūra NASA. ...
-
JK svarsto DI autorių teisių įstatymą, kad padėtų apsaugoti menininkų teises
Jungtinės Karalystės vyriausybė antradienį pradėjo konsultacijas dėl planų suteikti dirbtinio intelekto kūrėjams aiškumo autorių teisių klausimais, siekdama paremti menininkų pajamas ir paskatinti ekonomiką. ...
-
„TikTok“ lygties sprendimų ieško ir Rumunija, ir ES8
Rumunijos politinė sistema išgyvena precedento neturintį sukrėtimą. Kai antrojo prezidento rinkimų turo išvakarėse Konstitucinis teismas anuliavo pirmojo turo rezultatus, kilo poreikis skubiai įsivertinti, kas kelia didesnį pavojų demokr...
-
Žiniasklaida: sutriko socialinių tinklų veikla1
Trečiadienio vakarą sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla, praneša naujienų portalas „Delfi“. ...
-
Artėjant Kalėdoms „Meta“ stiprina kovą su internetinio apsipirkimo sukčiavimu
JAV technologijų bendrovė „Meta“ pirmadienį paskelbė apie pasaulinę kampaniją prieš sukčiavimą internete, skirtą apsaugoti socialinių tinklų naudotojus nuo internetinių sukčių prieš didžiąsias metų šventes. ...
-
Paviešinta, ko lietuviai ieškojo „Google“ 2024 metais: kas labiausiai kurstė smalsumą?1
Antradienį, „Google“ pateikė sąrašus tendencijų, ko šiemet internete ieškojo Lietuvos gyventojai. Dėmesio centre 2024-aisiais atsidūrė „Eurovizijos“ ir vasaros olimpinių žaidynių herojai, Europos futbolo ...
-
Europos raketa „Vega-C“ po atidėjimų iškėlė palydovą į orbitą
Naujoji Europos raketa nešėja „Vega-C“ ketvirtadienį buvo paleista iš Prancūzijos Gvianos ir pirmą kartą po nesėkmingo 2022 metų skrydžio iškėlė į orbitą palydovą. ...
-
Paleisti du Europos palydovai, turintys imituoti Saulės užtemimus
Į orbitą ketvirtadienį buvo paleisti du Europos palydovai, vykdysiantys pirmąją dirbtinių Saulės užtemimų misiją preciziška rikiuote kosminėje erdvėje. ...