Eurolyga: „Cholet Basket“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 73:69

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda tebegrimzta į dugną - vilniečiai pralaimėjo trečias Eurolygos rungtynes iš eilės.

Trečiajame Eurolygos turnyro ture Lietuvos čempionai svečiuose 69:73 nusileido prancūzų „Cholet Basket" ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė C grupėje.

Po pirmojo kėlinio - 18:16 pirmavo  vilniečiai. Antrąjį kėlinį geriau žaidė Prancūzijos atstovai - jie išsiveržė į priekį 37:33.

Pirmosios mačo dalies akcentai. Rezultatyviausi žaidėjai - Fabienas Causeur'as 14 taškų, Sammy's Mejia ir Randalas Falkeris po 5 bei M.Gecevičius 13 taškų, Milkas Bjelica 8 ir Igoris Miloševičius 5; komandų rodikliai („Cholet Basket" - „Lietuvos rytas"): tritaškiai - 3/9 (33 proc.) ir 1/10 (10 proc.), baudų metimai - 10/18 (55) ir 8/10 (80), atkovota kamuolių - 25:16, perimta - 1:4.

Trečiajame kėlinyje savo sąlygas diktavo Šolė ekipa, nors jos persvara ir nebuvo labai akivaizdi - 53:49. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 11 sek., savo komandos pergalę baudų metimais įtvirtino „Cholet Basket" legionierius Vulė Avdalovičius - 73:69.

Rungtynių statistika. „Cholet Basket" - „Lietuvos rytas" 73:69 (16:18, 21:15, 16:16, 20:20). F.Causeuras 20 taškų, V.Avdalovičius 15, R.Falkeris 11 (14 atkovotų kamuolių), S.Mejia 8, D.Nelsonas 6, M.Diara 5, L.Vebobe ir C.Marquisas po 4/M.Gecevičius 19, K.Bajramovičius 16 (4 klaidos), M.Bjelica (7 atkovoti kamuoliai) ir K.El-Aminas po 8, B.Newley's 6, I.Miloševičius 5, J.Valančiūnas 4, A.Jomantas 3. Komandų rodikliai: dvitaškiai - 16/41 (39 proc.) ir 19/40 (47 proc.), tritaškiai - 5/18 (27) ir 5/21 (23), baudų metimai - 26/38 (68) ir 16/18 (88), atkovota kamuolių - 46 ir 31, perimta - 4 ir 5, rezultatyvūs perdavimai - 8 ir 11, klaidos - 19 ir 15.

Šolė komanda – Prancūzijos čempionė, savo gretose turinti vieną nacionalinės rinktinės žaidėją: F.Causeur‘as dalyvavo pasaulio čempionate Turkijoje, kur patyrė Lietuvos krepšininkų jėgą – „Cholet Basket“ gynėjo tėvynainiai pralaimėjo mūsiškiams 55:69.

Šiame straipsnyje: EurolygaLietuvos rytas