Žinutėje – svetimas tekstas

Trumposiomis žinutėmis mobiliaisiais telefonais susirašinėjusias klaipėdietes nustebino neįprastas įvykis. Viename jų siųstų pranešimų atsirado tekstas, kurio siuntėja nerašė. Tai sukėlė nuostabą ir patiems mobiliojo ryšio operatoriams.

Trumposiomis žinutėmis mobiliaisiais telefonais susirašinėjusias klaipėdietes nustebino neįprastas įvykis. Viename jų siųstų pranešimų atsirado tekstas, kurio siuntėja nerašė. Tai sukėlė nuostabą ir patiems mobiliojo ryšio operatoriams.

Abejonių pasėjo pabaiga

Klaipėdietė pasakojo, kad ruošėsi pas seserį į svečius. Ši paprašė prieš tai užsukti į parduotuvę ir nupirkti maisto, higienos priemonių.

"Sesuo negalėjo pati nueiti į parduotuvę, nes sirgo jos dvimetė dukrytė. Paprašiau, kad surašytų viską, ką reikia nupirkti, ir atsiųstų trumpąja žinute", – pasakojo mergina.

Anot klaipėdietės, gautas pranešimas iš pradžių didelių
įtarimų nesukėlė. Neaiškumų kilo tik dėl žinutės pabaigos.

"Pranešime buvo surašyta, ką reikia nupirkti. Žodžiai, kad "jau labai išvargau" nebuvo keisti. Kadangi dukrytė sirgo jau kelias dienas, natūralu, kad mama pavargusi. Man užkliuvo tik pati žinutės pabaiga "zias kokias". Paskambinau sesei pasitikslinti, ar tikrai visą žinutę gavau", – tvirtino mergina.

Dalies teksto nerašė

Klaipėdietė pacitavo seseriai žinutę. Ši nustebo išgirdusi jos pabaigą ir tvirtino nerašiusi žodžių: "jau labai išvargau". Dukrytę auginanti moteris suprato, kad čia yra ne visas jos pranešimas. Tą pačią žinutę ji išsiuntė "Viber" programėle.

"Šiame pranešime tikrai nebuvo žodžių: "jau labai išvargau". Iš pakartotos žinutės supratau, kad "dzias kokias" yra tikrojo teksto pabaiga: "saldžias kokias". Buvo tikrai keista. Nuėjusi pas seserį dar patikrinau jos išsiųstas žinutes. Man skirta žinutė buvo lygiai tokia pat, kaip ir atsiųsta "Viber" programėle. Abi labai nustebome", – pasakojo mergina.

Klaipėdietės tvirtino, jog net neįsivaizduoja, kaip galėjo nerašytas tekstas įsiterpti į žinutę: "Pradėjome svarstyti, kad gal šis tekstas pateko ši kitos žinutės, nors abejoju, ar tai įmanoma".

Įsiterpti techniškai negalėjo

"Tele2" korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims Andrius Baranauskas paaiškino, kad techniškai nėra įmanoma, jog siunčiant trumpąją žinutę įsiterptų kitas tekstas.

"Mobilusis ryšys yra saugus. Neįmanoma įsiterpti į kitų pokalbius ar žinutes. Garsas yra verčiamas elektros impulsu. Jie siunčiami ne vientisai, o daugybe paketų. Viskas perduodama šviesos greičiu. Jei kokiu nors būdu žmogaus pokalbis ar žinutė įsiterptų į kito, pastarasis nieko negalėtų perskaityti ar išgirsti. O šiuo atveju yra rišlūs žodžiai", – komentavo vadovas.

Anot A.Baranausko, tai būtų lygiai taip pat, kaip dedant dėlionę iš tūkstančio detalių, tarp kurių būtų rastos trys iš kito paveikslo: "Šių detalių jūs negalėtumėte panaudoti. Nesuprastumėte ir koks čia paveikslas".



NAUJAUSI KOMENTARAI

seklys

seklys portretas
tai i VIBER ir reikejo kreiptis ,prieko tele 2

klp

klp portretas
paralelinis pasaulis egzistuoja...!!!
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių