Įspūdinga: „Bayern” užsitikrino jau 23-čią šalies čempionų titulą

Likus vos šešiems turams iki „Bundesliga“ čempionato pabaigos Miuncheno „Bayern“ užsitikrino jau 23-čią šalies čempionų titulą.

Vokietijos „Bundesliga“ 28-ąjame ture Miuncheno „Bayern“ komanda siekė užsitikrinti 23-čią čempiono trofėjų. Ji išvykoje susitiko su Frankfurto „Eintracht“. Frankfurto komanda, kuri kovoja dėl vietos UEFA Europos lygoje tad - jiems rungtynes taip pat buvo svarbios.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Frankfurto gretose ypač aktyvus buvo Takashi Inui. Sužaidus 10 min. pirma realią progą išsiveržti į priekį turėjo „Bayern“ komanda. Xherdan Shaqiri smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų virpstą.

Pirmoje kėlinio pusėje vyko akiai patrauklus žaidimas. Atakos ritosi nuo vienų prie kitų vartų. Sužaidus 25 min. skiriamas 11 metrų baudinys į „Eintracht“ vartus, tačiau šia puikia proga „Bayern“ komanda nepasinaudoja.

David Alaba smūgiuoja šalia virpsto. 30 min. traumą patiria Frankfurto futbolininkas Martin Lanig - jį keičia Stefano Celozzi. Per pirmąjį kėlinį komandoms įvarčių pasiekti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje „Bayern“ išsiveržia į priekį. Įvartį 52 min. pelno Bastian Schweinsteiger. Rezultatyvų perdavimą atliko Philipp Lahm. Miuncheno komanda nemažino tempo ir siekė dar labiau įtvirtinti savo persvarą.

Toliau aktyvus buvo Shaqiri - jis nekartą pavojingai atakavo varžovų vartus. 68 min. pavojingai smūgiuoja „Eintracht“ žaidėjas Inui, tačiau patikimai žaidžia
Manuel Neuer ir sugauna kamuolį. 78 min. dar kartą savo komandą gelbsti Neuer.

Rungtynių pabaigoje Frankfurto futbolininkai buvo aktyvesni ir siekė išlyginti rezultatą, tačiau fantastišką žaidimą demonstravo „Bayern“ vartininkas.

Rungtynės baigėsi rezultatu 0-1. Vienintelį įvartį 52 min. pelnė Schweinsteiger. Miuncheno „Bayer“ užsitikrino 23 šalies čempionės titulą. Tai pirmasis klubas Vokietijos futbolo istorijoje, kuris titulą užsitikrino taip anksti, dar pirmoje balandžio mėnesio pusėje.

Frankfurt 0-1 Bayern (Gol de Schweinsteiger... by DaniDV

Kitame mače Gelzerkircheno „Schalke 04“ išvykoje nugalėjo Brėmeno „Werder“ ir dviem taškais priartėjo prie „Bayer 04“ Įvarčius pelnė: 51 min Draxler, 69 min. Marica.

Leverkuzeno „Bayer 04“ prarado taškus rungtynėse su „Wolfsburg“. Šeiminikus 12 min. į priekį išvedė Schurrle, o rezultatą svečiai išlygino 70 min. Įvartį pelnė Kjaer.

Praėjusių metų čempionai „Borussia“ nugalėjo „Augsburg“ ekipą. Jie toliau saugiai išlieka antroje vietoje. Įvarčius pelnė: „Borussia“ 22 ir 53 min Schieber, 64 min Subotic, 90+2 min. Lewandowski. „Augsburg“ 43 min. Baier, 45 min. Vogt.

Monchengladbacho „Borussia“ namuose nugalėjo Fiurto „Greuther“. Ši pergalė jiems leido pakilti į šeštą turnyrinės lentelės vieta, kuri leidžia žaisti UEFA Europos lygos kvalifikaciniame etape. Vienintelį įvartį rungtynėse 74 min. pelnė De Jong.