A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ – 11-ą kartą Lietuvos čempionas

Vilniaus „Žalgiris“ – 11-ą kartą „TOPsport A lygos“ čempionas. Vladimiro Čeburino kariauna 33-iajame ture 5:0 nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ bei varžovams tapo nepavejama.

Pirmą įvartį naujieji čempionai pelnė 22 minutę, kai kontratakos metu Liviu Antalio surado Paulių Golubicką ir šis pasinaudojo savo šansu. Po 7 minučių pranašumą padvigubino l. Antalis, realizavęs Giedriaus Matulevičius uždirbtą baudinį.

Žalgiriečiai vėliau nepasinaudojo geromis galimybėmis ir galėjo būti nubausti. Davoras Rakičius iš geros padėties galva nepataikė į vartus, o 51-ąją minutę Vilniaus komanda pelnė trečią įvartį – pasižymėjo G. Matulevičius.

„Dainavos“ atakas slopino tiek Arpadas Tordai‘us, tiek oponentų gynėjai, savo ruožtu, kitoje aikštės pusėje krito dar du įvarčiai – 70-ąją minutę pirmą kartą šiemet pasižymėjo Nemanja Mihajlovičius. Dar po 4 minučių 18-ąjį įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas L. Antalis.

„Žalgiriui“ dar lieka sužaisti ketverias rungtynes, Alytaus klubas su 36 taškais yra aštuntas.