Treneris po kuklios pergalės: tarsi laimėtume finalą

„Mums tai buvo tikras finalas kovoje dėl išlikimo. Labai svarbu, kad jį laimėjome“, - dėstė „Bangos“ vairininkas Davidas Afonso. Jo treniruojama komanda „TOPsport A lygos“ 25-ajame ture namuose 1:0 pranoko Marijampolės „Sūduvą“.

"Banga" į mūšį stojo po ketverių nelaimėtų rungtynių serijos. Pirmame kėlinyje daug veiksmo vyko aikštės viduryje. Mačo pradžioje sykį darbo turėjo Giedrius Zenkevičius, geroje padėtyje kamuolio sulaukęs Airesas Sousa smūgiavo greta virpsto.

Dėkingą galimybę svečiai susikūrė 13-ąją minutę – kontratakos metu Roko Filipavičiaus išpuolį nuslopino sėkmingai sužaidęs Mantas Bertašius. Per likusį kėlinio laiką komandos išsiskyrė gana nepavojingais smūgiais.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 51-ąją minutę. Dovydas Norvilas atliko patogų perdavimą A. Sousai, kuris atstovaudamas „Bangai“ pasižymėjo antrą kartą.

Gargždų ekipa gana užtikrintai gynėsi, visgi, M. Bertašiui teko gaudyti kamuolius po Henry Uzochukwu, Igorio Maksimovičiaus bei Artiomo Fiodorovo smūgių. D. Afonso mačo pabaigoje į kovą metė sezone debiutavusį 18-metį Eriką Kirjanovą.

31 tašką turinti „Banga“ pakilo į 5-ąją vietą, Marijampolės klubas nelaimi devynerių rungtynių iš eilės bei su 23 taškais lieka aštuntas.

„Patiko žaidimas, nors varžovai turėjo keletą progų iki pertraukos. Mes žaidėme geriau, po pertraukos įmušėme ir galėjome susikoncentruoti gynybai“, - aiškino „Bangos“ treneris D. Afonso.

„Ko neatimsi iš „Bangos“, tai kovingumo. Pirmame kėlinyje nepasinaudojome progomis, o po pertraukos praleidome patys. Tokie pralaimėjimai slegia, jaučiasi tokiose elementuose kaip kamuolio stabdymas. Treniruotėse kamuolį sustabdome ramiai, o rungtynių metu klystame“, - gūžčiojo pečiais „Sūduvos“ vairininkas Dovydas Lastauskas.