Finišavo Europos jaunių orientavimosi sporto čempionatas Lietuvoje

Vilniuje baigėsi keturias dienas Lietuvoje vykęs Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunučių (iki 16 metų) orientavimosi sporto čempionatas.

Paskutinę pirmenybių dieną, sekmadienį, Kasparas Murėnas jaunučių sprinto rungtyje lipo ant podiumo – užėmė 6 vietą. Nuo pirmos pozicijos lietuvį skyrė 35 sekundės, rašoma pranešime spaudai.

Vilniaus senamiestyje vykusioje sprinto rungtyje greičiausias buvo čekas Janas Stycekas, sidabras atiteko danui Nielsui Dalgaardui, bronza džiaugėsi dar vienas čekas Danas Bolehovsky.

Vaikinų (iki 18 metų) grupėje per plauką nuo podiumo liko Andojas Lapinskas, finišavęs septintas (šiose varžybose vietas ant podiumo laimi pirmasis šešetukas). Iki pirmos vietos jam trūko 41, iki šešetuko – vos 6 sekundžių.

Šeštadienį Šilėnuose vykusioje estafečių rungtyje jau minėtas A. Lapinskas kartu su Adomu Času ir Tadu Dementavičiumi iškovojo bronzos medalius vaikinų iki 18 metų grupėje.