„Grizzlies“ T.Duncano vedamos „Spurs“ pranašumą pripažino po pratęsimo

13 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje išbarsčiusi San Antonijaus „Spurs“ komanda pergalę šventė po pratęsimo ir Vakarų konferencijos finale išsiveržė į priekį 2–0.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 93:89 (15:13, 31:18, 30:33, 9:21, 8:4) palaužė Memfio „Grizzlies“ klubą.

Penkis taškus iš eilės paskutiniame ketvirtyje pelnęs Tony Parkeris padidino „Spurs“ pranašumą 83:70, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė svečiai.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes šeimininkai priekyje buvo 85:75. „Grizzlies“ tada ketvirtį pabaigė laimėta atkarpa 10–0 ir po Mike‘o Conley metimo rezultatas tapo lygus.

„Spurs“ turėjo dar 18 sekundžių, bet per jas Timo Duncano metimas buvo netikslus.

Per pratęsimą T.Duncanas pelnė pirmuosius šešis „Spurs“ taškus. Jo pabaigoje po T.Parkerio baudos metimo (92:89) Jerrydas Baylessas galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet jo tolimas metimas buvo netikslus ir po to Cory Josephas baudos metimu įtvirtino pergalę.

T.Parkeris nugalėtojų gretose atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir tai yra jo atkrintamųjų rekordas.

„Grizzlies“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 60:46, tačiau ji krepšį atakavo 34 proc. taiklumu ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų. Vienu daugiau nei T.Parkeris.

Kitos rungtynės bus žaidžiamos Memfyje, kur „Grizzlies“ šiose atkrintamosiose dar nei karto nėra pralaimėjusi.

„Spurs“: Timas Duncanas 17 (6/14 dvit., 5/7 baud., 9 atk. kam.), Tony Parkeris 15 (18 rez. perd.), Tiago Splitteris 14, Kawhi Leonardas 12 (9 atk. kam.), Danny Greenas 11, Manu Ginobili 7.

„Grizzlies“: Jerrydas Baylessas (6/13 dvit., 1/5 trit.) ir Mike‘as Conley (4/9 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud.) po 18, Zachas Randolphas 15 (6/18 dvit., 18 atk. kam.), Marcas Gasolis 12 (14 atk. kam.), Tony Allenas 8.