„Wolves“ namuose nusileido „Lions“ krepšininkams

Vilniaus „Wolves“ komandai nepavyko nudžiuginti savo sirgalių 9 turo rungtynėse namuose. Lietuvos sostinės ekipa pateko į duobę antrajame dvikovos su Londono „Lions“ (D. Britanija) ketvirtyje ir iš jos nebeišlipo – 87:101 (22:24, 13:31, 27:21, 25:25).

Tai buvo ketvirtoji ‚Wolves“ nesėkmė „BKT EuroCup“ turnyre per aštuonerias rungtynes, tuo tarpu svečiai įsirašė septintąją pergalę iš devynių galimų.

Pasinaudoję keliomis apmaudžiomis „Wolves“ krepšininkų klaidomis svečiai išsiveržė į priekį kėlinio viduryje po puikiai mačą pradėjusio Conoro Morgano tritaškio įgijo 7 taškų pranašumą – 16:9. Po minutės pertraukėlės vilniečių gynyba pagerėjo. Kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs Adas Juškevičius pataikė du tolimus metimus iš eilės ir ištirpdė komandos atsilikimą iki 2 taškų – 22:24.

Sužaidus keturias minutes antrajame kėlinuke treneris Kęstutis Kemzūra buvo priverstas prayti minutės pertraukėlės, nes varžovų pranašumas šoktelėjo iki 9 taškų – 33:24. Ji „Lions“ spurto nesustabdė. Londono krepšininkai pataikė tris tolimus metimus iš eilės, dėjimu greitą ataką užbaigė Gabe‘as Olaseni, o komandas skyrė jau 15 taškų – 46:31, o ilsėtis komandos išėjo britų ekipai pirmaujam 55:35.

Po ilgosios pertraukos A. Juškevičius pataikė dar vieną tolimą metimą, sumažindamas komandos atsilikimą iki 15 taškų (44:59), tačiau „Lions“ netruko susigražinti turėtą pranašumą ir po Matthew Morgano tritaškio nutolo 24 taškų atstumu – 69:45. Tre‘Shawnas Thurmanas užbaigė ataką su varžovo pražanga, po to pridėjo ir tritaškį, priversdamas svečių komandos trenerį prašyti minutės pertraukėlės, skirtumui vėl sumažėjo iki 15 taškų – 58:73.

Ketvirto kėlinio viduryje „Lions“ treneris Petaras Božičius darsyk paprašė minutės pertraukėlės, kai A. Juškevičius tritaškiu sumažino komandos taškų deficitą iki vienaženklio skaičiaus – 76:85. Po jos „Lions“ ėmė rinkti baudų metimais ir pamažu didino atotrūkį. Likus žaisti tris minutes, ekipas skyrė 11 taškų – 82:93. Per likusį laiką „Wolves“ komandai išsigelbėti nebepavyko.

Šios rungtynėse Vilkų gretose nerungtyniavo traumuoti Eigirdas Žukauskas, Rasheedas Sulaimonas ir Jeffery Tayloras.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Tre‘Shawnas Thurmanas 22, Christianas Mekowulu ir Adas Juškevičius 17, Vitalijus Kozys 10, Kristupas Žemaitis 6, Arnas Beručka ir Džordže Gagičius po 5, Vaidas Kariniauskas 4, Regimantas Miniotas 1.

„Lions“ komandai Conoras Morganas surinko 22, Gabe Olaseni 21, Donte Grantham 15.

Aistruolis.

Aistruolis. portretas
Sunauja - geriausia tinka .

Pilietis

Pilietis portretas
Komandos pavadinimas Volves, tai kam rasyt: Šiose rungtynese Vilku gretose..... Kur jus matot vilkus? Jie volviečiai