Kauno fotografijos galerijoje veikiančioje parodoje žinomas fotomenininkas Gintaras Česonis supažindina su praeivių mažiau pastebimu Kauno modernizmo architektūros veidu.
Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įrašytam Kauno paveldui saugoti, puoselėti ir populiarinti pasaulyje reikia ne vien valstybės ir savivaldybės institucijų, bet ir visuomenės pastangų.
Vos vieneri metai – tiek laiko lieka, kol 2022-aisiais Kaunas taps Europos kultūros sostine. Tiek laiko lieka, kol iš užmaršties pašauktos miesto istorijos į žiūrovus prabils animaciniame filme „Klostės“ (angl. Folds), kurį įkvėpė Kauno modernizmo architektūra.
Siekiant Kauno modernizmo architektūrą įrašyti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, po kelerius metus trukusio intensyvaus ekspertų darbo UNESCO Pasaulio paveldo centrui Paryžiuje pateikta nominacinė paraiška „Modernusis Kaunas: Optimizmo architektūra, 1919–1939 m.“.
Pastaraisiais metais iš naujo atrasta Kauno modernizmo architektūra žavi savo unikalumu ir menine išraiška, skatina domėtis istorija ir paveldu, įkvepia kitų meno sričių kūrėjus. Elektroninės muzikos kūrėjas Arūnas Periokas – vienas pastarųjų.