Komentuodama teismo sprendimą, kuriuo sostinės pareigūnas Darius Šerpytis buvo išteisintas dėl moters nužudymo, generalinė prokurorė Nida Grunskienė sako palaikanti prokuroro poziciją ginti žmogaus teisę į gyvybę.
Neadekvačiai besielgusios moters nužudymu tarnybos metu kaltinamam policininkui Dariui Šerpyčiui pasiūlyta bausmė – laisvės apribojimas dvejiems metams ir draudimas dirbti darbą, susijusį su šaunamaisiais ginklais, taip pat dvejų metų laikotarpiui. Tačiau atrodo, kad kaltinamasis kalėjimo išvengs.
Sostinės policijos pareigūnui Dariui Šerpyčiui už agresyvios ligonės nužudymą viršijus įgaliojimus ir piktnaudžiavus tarnyba siūloma skirti laisvės apribojimą dvejiems metams ir tiek pat laiko neleisti dirbti darbo, susijusio su disponavimu ginklu.
Vilniaus apygardos teismui toliau nagrinėjant bylą, kurioje sostinės policijos pareigūnas Darius Šerpytis kaltinamas moters nužudymu viršijus įgaliojimus ir piktnaudžiavimu tarnyba, penktadienį buvo apklausiami greitosios pagalbos medikai.
Moterį nušovusio policininko byloje apklausti įvykyje buvę jo kolegos. Pareigūnai tikina, kad bandė su moterimi bendrauti, tačiau ši turėjo peilį ir grasino juos papjauti. Esą bandant įsiveržti į namus moteris išties švaistėsi peiliu, kilo pavojus jų visų gyvybei. Tačiau prokuroro ir moters vaikų advokatai kalba kitaip – esą policininkai tinkamai neprisistatė, bendravo nemandagiai ir patys galimai išprovokavo moterį pulti.
Ligoninėje gydomas Skuodo rajono gyventojas jau sulaukė įtarimų dėl buvusios sugyventinės nužudymo. Aiškėja, kad jis nusikaltimą įvykdė galimai nelegaliai turėtu ginklu.
Policijos profsąjungos ir Pareigūnų veteranų asociacija stojo ginti teisiamo moterį nušovusio pareigūno. Esą valstybė siunčia pareigūnams žinią, kad ginklo naudoti negalima. O tai geros naujienos nusikaltėliams, kurie tik taps įžūlesni.