Ilgametė Klaipėdos socialinės paramos centro direktorė Diana Stankaitienė pareigų neteko šių metų pradžioje, tačiau ši įstaiga iki šiol neturi nuolatinio vadovo. Konkursas turėtų būti surengtas paskutinį šių metų ketvirtį.
Prieš du mėnesius Klaipėdos socialinės paramos centro direktoriaus pareigų netekusi Diana Stankaitienė teisybės ieško teismuose. Moteris prieš savivaldybę bylinėjasi ir dėl esą neteisingo jos veiklos įvertinimo, ir dėl atšaukimo iš pareigų.
Vasario 9-oji – paskutinė Klaipėdos socialinės paramos centro direktorės darbo diena. Centro vadovė Diana Stankaitienė atšaukiama iš pareigų, laikinai įstaigai pavesta vadovauti direktorės pavaduotojai Eglei Buivydaitei.
Beveik 10 tūkst. eurų – tokios neturtinės žalos atlyginimo iš Klaipėdos savivaldybės reikalavo biudžetinės įstaigos direktorė dėl, jos manymu, neteisingo tarnybinės veiklos įvertinimo. Teismas paskelbė sprendimą, pagal kurį už dvasinius ieškovės išgyvenimus atlyginti nereikės, bet teks iš naujo atlikti direktorės tarnybinės veiklos vertinimą.
Beveik 10 tūkst. eurų – tokios sumos, neturtinės žalos atlyginimo iš miesto savivaldybės reikalauja biudžetinės įstaigos direktorė dėl, jos manymu, neteisingo tarnybinės veiklos įvertinimo. Klaipėdoje yra per 100 savivaldybės įstaigų, kurių vadovų tarnybinė veikla vertinama kiekvienais metais, tačiau pirmą kartą dėl esą neteisingo įvertinimo iš savivaldybės siekiama prisiteisti pinigų.
Klaipėdos socialinės paramos centro išdalytos dovanos neįgaliems ir senyvo amžiaus klaipėdiečiams kai kuriuos jų šokiravo. Žmonės tikino, jog pasibaigusio galiojimo duonos ir papuvusių bananų davinys tik įžeidė jų orumą.
Klaipėdos socialinės paramos centro direktorės Dianos Stankaitienės vadovavimo stilius kelia vis didesnę nuostabą. Jos pavaldiniai liudija esantys priversti dalyvauti nuolatiniuose mokymuose, už kuriuos neretai privalo susimokėti patys, nes įstaiga esą tam pinigų neturi. Tačiau gerosios patirties kelionėms į užsienį ir po Lietuvą, supervizijos mokymams bei itin brangioms konferencijoms lėšų atsiranda.
Savaitgalį tarp palengvinti senyvos klaipėdietės būtį besistengiančių savanorių ir socialinių darbuotojų virtualioje erdvėje užvirė karas. Vieni priekaištavo dėl neveiklumo ir nenoro su globojamu asmeniu bendrauti savaitgaliais, kiti susikūrė sąmokslo teoriją ir grasino perkelti mūšio veiksmus į teismą.
Senyvą klaipėdietę slaugiusi Klaipėdos socialinės paramos centro darbuotoja netikėtai tapo savo globotinės turtų paveldėtoja. Tai sužinoję jos darbdaviai moterį atleido iš darbo. Maža to, atsipeikėjusi senolė pareiškė, jog jokio naujo testamento nerašė, tačiau buvusi slaugytoja mano, jog yra teisi, ir bylinėjasi su Socialinės paramos centru – siekia, kad ją sugrąžintų į darbą.