Po to, kai buvo pradėtas tyrimas dėl degalams skirtų keliasdešimties tūkstančių eurų išeikvojimo Klaipėdos socialinės paramos centre praėjo lygiai pusantrų metų, o rezultatų kol kas nėra.
Ilgametė Klaipėdos socialinės paramos centro direktorė Diana Stankaitienė pareigų neteko šių metų pradžioje, tačiau ši įstaiga iki šiol neturi nuolatinio vadovo. Konkursas turėtų būti surengtas paskutinį šių metų ketvirtį.
Klaipėdos socialinės paramos centre neįprasta, daugeliui šypseną kelianti vagystė. Koją susižeidusiai mylimajai vyras nugvelbė neįgaliojo vežimėlį. Bet buvo greitai rastas. Matyt todėl, kad pats nebuvo itin greitas, o kone mirtinai girtas. Alkoholio matuoklis rodė beveik 6 promiles, praneša LNK.
Klaipėdos socialinės paramos centre įvykdyta drastiška vagystė – žmogus matant įstaigos darbuotojui pagriebė iš pagalbinių patalpų neįgaliojo vežimėlį ir paspruko.
Vasario 9-oji – paskutinė Klaipėdos socialinės paramos centro direktorės darbo diena. Centro vadovė Diana Stankaitienė atšaukiama iš pareigų, laikinai įstaigai pavesta vadovauti direktorės pavaduotojai Eglei Buivydaitei.
Tarnybinių automobilių naudojimas socialines paslaugas teikiančiose savivaldybės biudžetinėse įstaigose nustebino auditorius ir sudomino prokurorus. Nors dėl degalams skirtų keliasdešimties tūkstančių eurų išeikvojimo Klaipėdos socialinės paramos centre teisėsaugininkų tyrimas įsibėgėjo, įtarimai kol kas niekam nepareikšti.
Klaipėdos teisėsaugos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų – tarnybinių automobilių kelionės lapų klastojimo uostamiesčio socialinės paramos centre.
Klaipėdiečiai raginami savo daiktams suteikti antrą gyvenimą – padovanoti juos tiems, kam labiausiai trūksta. Tad į Klaipėdos socialinės paramos centrą galima atnešti dar tinkamus naudoti drabužius, avalynę ir buities reikmenis.
Klaipėdos socialinės paramos centro direktorės Dianos Stankaitienės vadovavimo stilius kelia vis didesnę nuostabą. Jos pavaldiniai liudija esantys priversti dalyvauti nuolatiniuose mokymuose, už kuriuos neretai privalo susimokėti patys, nes įstaiga esą tam pinigų neturi. Tačiau gerosios patirties kelionėms į užsienį ir po Lietuvą, supervizijos mokymams bei itin brangioms konferencijoms lėšų atsiranda.
Savaitgalį tarp palengvinti senyvos klaipėdietės būtį besistengiančių savanorių ir socialinių darbuotojų virtualioje erdvėje užvirė karas. Vieni priekaištavo dėl neveiklumo ir nenoro su globojamu asmeniu bendrauti savaitgaliais, kiti susikūrė sąmokslo teoriją ir grasino perkelti mūšio veiksmus į teismą.