Geležinkelių pervažų įrengimo ir naudojimo taisyklių pokyčiai numato paprastesnę tvarką, keičiasi perėjų su garso ir šviesoforų signalizacija įrengimo sąlygos, atsisakoma policijai priskiriamų funkcijų.
Praėjusią savaitę Žvejybos uosto rajono gyventojai skundėsi dėl naktimis kaukiančios signalizacijos. Bandyta išsiaiškinti, iš kur ji sklido, tačiau nesėkmingai. Klaipėdiečiai nemalonų garsą turėjo kęsti iki pat ankstyvo ryto, kol signalizacija pagaliau buvo išjungta.
Žmonės visais laikais rūpinosi savo turto ir savo pačių saugumu. Nieko nestebina namai su įrengta signalizacija, tačiau juk kadaise šių technologijų nebuvo, o kažkaip saugotis reikėjo. Todėl senovės japonai sukūrė genialiai paprastą išradimą – tai tarsi senovinė signalizacija, bet jokie varpeliai ir virvės naudojami nebuvo.
Išvykę atostogų namo šeimininkai pasirūpino, kad jų turtą saugotų išmani signalizacija, bet ir tai nesustabdė vagių. Tuo metu prekybos kiosko savininkai nepasirūpino savo turto apsauga, vagį pastebėjo naktį neužmigęs žmogus.
Praėjusį savaitgalį kauniečių ramybę be perstojo drumstė kaukianti Kauno pilies signalizacija. Kodėl į tai nereagavo nei objektą sauganti saugos tarnyba, nei muziejaus darbuotojai?
Vasaros karščiai privertė klaipėdiečius naktimis atverti langus, tačiau tada į jų namus ima brautis iš lauko naktimis atsklindantis triukšmas. Mašinų ir parduotuvių signalizacijos, motociklų blerbimas ir daugybė kitų nepageidaujamų garsų trikdo daugiabučių namų gyventojus.