„Umckalor“ – pelargonijos šaknų galia peršalus

Esame pakankamai išgąsdinti: gripo epidemija, virusai, peršalimai... Tačiau kaip išmintingai gydyti šiuos susirgimus?   Mūsų ligų gydymą yra užvaldę cheminiai vaistai, bet jie turi ir ryškų pašalinį poveikį.

Vaikų ligų gydytoja, homeopatė Iraida Čyvienė pataria peršalimo ligų gydymą pradėti nuo natūralių vaistų.  Vienas iš jų -  daugiau nei 100 metų žinomas augalinis fitobiotikas iš pelargonijos šaknų – UMCKALOR.

Anot gydytojos, Iraidos Čyvienės , antibiotikus reikia vartoti labai atsargiai, tik tada, kai tikrai jie būtini, o ne vos peršalus. Antibiotikai neveikia viruso, tačiau sukelia disbakteriozę (žarnyno mikrofloros pasikeitimą) ir net gali sukelti alergiją. Be to, antibiotikai silpnina bendrą organizmo atsparumą. Be reikalo skiriami ir neteisingai vartojami antibiotikai skatina mikrobų atsparumą, todėl, rimtai susirgę, greitai deja neturėsime, kuo gydytis.

 XIX a. pabaigoje vienas anglų keliautojas tikėjosi, kad Afrikos klimatas padės jam išsigydyti plaučių tuberkuliozę, tačiau padėjo ne klimatas, o zulu genties žiniuonis, išgydęs anglą vaistu, pagamintu iš vietinės pelargonijos šaknų. Keliautojas parvežė augalo šaknų į Europą – ir nuo 1897 metų iš jų  pagaminti vaistai buvo naudojami tuberkuliozei gydyti iki pat antibiotikų sukūrimo. Po to šis vaistas buvo kiek primirštas.

Dabar ši laukinė pelargonija auginama ekologinėse Pietų Afrikos plantacijose, o jos šaknys perdirbamos Vokietijoje, kur gaminamas modernus fitobiotikas UMCKALOR.
Gydytojos Iraidos Čyvienės pasiteiravime, koks šio preparato veikimo mechanizmas?

„Minėto augalo šaknys turi dešimtis biologiškai aktyvių medžiagų: kumarinų, flavonoidų, taninų ir daugelį kitų. Eksperimentinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad minėti kumarinai ir flavonoidai pasižymi antimikrobiniu veikimu, gydant viršutinių kvėpavimo takų uždegimines ligas. Augalo šaknies biologiškai aktyvios medžiagos neleidžia virusams ir bakterijoms prisitvirtinti prie kvėpavimo takų gleivinės ląstelių, o ligų sukėlėjams – daugintis kvėpavimo takų gleivinėje. Biologiškai aktyvios medžiagos padeda suskystinti gleives, mobilizuoja paties organizmo imunines ląsteles kovoti su ligos sukėlėjais“, – aiškino gydytoja.

Augalinis fitobiotikas UMCKALOR ne tik stiprina organizmo atsparumą virusinėms infekcijoms, trukdo daugintis virusams ir bakterijoms, bet ir padeda normalizuoti žarnyno mikroflorą, kuri pasikeičia vartojant, pavyzdžiui, antibiotikus.

Klinikiniais tyrimais jau seniai įrodytas pelargonium sidoides (Pietų Afrikos pelargonijos)  šaknų efektyvumas gydant ūminį ir lėtinį bronchitą, sinusitą, tonzilitą, gripą ir kitas virusines kvėpavimo takų ligas. Be to, gydytojos žodžiais, Umckalor tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes puikiai toleruojamas ir per savo ilgametę praktiką gydytoja nė karto nepastebėjo vaisto pašalinio poveikio. Anot gydytojos, Umckalor itin tinka peršalimo ligų profilaktikai,  ypač epidemijų metu.
 
Gydytoja I.Čyvienė akcentuoja, kad UMCKALOR labai efektyvus peršalimo ligų pradinėje stadijoje, tik pasireiškus pirmiesiems ligos simptomams. Ypač veiksmingos šio vaisto „smūginės“ dozės – kai pirmas kelias paras vaistas duodamas kas dvi valandas (vienkartinės dozės skirtingos vaikams ir suaugusiems).

Meilė vaikui ar artimam žmogui, didesnis dėmesys jam susirgus, dažnas skysčių ir UMCKALOR vartojimas padeda įveikti peršalimo ligą ar gripą pradinėse stadijose ir neleidžia ligai įsisiautėti.

Daugiau apie UMCKALOR – www.mitela.lt.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Giedrė

Giedrė portretas
Labai vertinu šį vaistą, juo visada gydau ir sūnų, ir dukrytę, tik va pati nelabai galiu sau leisti, nes labai brangus šis vaistas..
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių