Internete – sujudimas dėl gyvatės „praryto“ vyro

  • Teksto dydis:

Jaunas amerikiečių gamtininkas, filmų kūrėjas ir nuotykių Amazonijoje ieškotojas ketvirtadienį sukėlė sujudimą internete pareiškęs, kad televizijos šou labui leidosi praryjamas didžiulės gyvatės.

„Aš esu Paulas Rosolie (Polas Rosolis) ir tuoj pat tapsiu pirmuoju žmogumi, kurį gyvą praris anakonda“, – sako jis 30 sekundžių klipe „Twitter“, reklamuodamas naują šou „Eaten Alive“, kurį gruodžio 7 dieną turi parodyti „Discovery Channel“.

Ilgesniame anose, kurį kanalas paskelbė „YouTube“, matyti P.Rosolie, besivelkantis „specialiai pasiūtą, nuo gyvačių apsaugantį kostiumą“, kad galėtų patekti į baisingosios gyvatės pilvą – galva į priekį.

„Kol kas tai anonsas ir reklaminis filmukas“, – ketvirtadienį sakė „Discovery Channel“ atstovas. Jis pridūrė, kad greitai bus paskelbtos tolesnės detalės apie tą šou, kurį kanalas parodys visame pasaulyje.

Savo „Twitter“ paskyroje P.Rosolie sekėjams sakė: „Jei pažįstat mane – aš niekada nekenkčiau gyvam padarui. Bet jūs turit pamatyti #EatenAlive“.
Socialinė žiniasklaida ir bulvariniai tinklalapiai pasigavo šią istoriją, bet gyvūnų teisių gynimo organizacija PETA, baimindamasi dėl gyvatės gerovės, pareikalavo „Discovery“ atšaukti šou.

„Kad ir ką šis filmų kūrėjas suplanavo, už viską galiausiai turbūt sumokės gyvatė, kaip gyvūnams paprastai tenka daryti, kai jie yra naudojami pramogai“, – sakė PETA.

Anakondos, gyvenančios Pietų Amerikos atogrąžose, yra vienos didžiausių gyvačių pasaulyje. „Eaten Alive“ anonse matomai gyvatei pakelti reikėjo mažiausiai septynių vyrų.

Anksčiau šiais metais P.Rosolie, kuris savo laiką paskirsto Niujorkui, Indijai ir Peru, išleido knygą apie savo nuotykius „Dievo Motina: nepaprasta kelionė į nepažymėtus Vakarų Amazonijos intakus“ (Mother of God: An Extraordinary Journey into the Uncharted Tributaries of the Western Amazon).

2013 metais jis laimėjo Jungtinių Tautų Miškų forumo trumpo filmo apdovanojimą už dokumentinę juostą „An Unseen World“, sakoma biografijoje leidyklos „Harper Collins“ interneto svetainėje.

Tačiau PETA jį pavadino „pseudoekspertu“.

„Privertus šią gyvatę naudoti energiją ryjant šį kvailį, o tada galbūt atryti jį, vargšas gyvūnas liktų išsekęs ir netekęs energijos, kurios jam reikia“, – sakė viena organizacijos teisininkų Delcianna Winders (Delsiana Vinders).

 



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių