G. Andrašiūnienė iškovojo Europos vicečempionės titulą

Portugalijoje vykstančiame Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate sėkmė nusišypsojo praėjusių metų Europos čempionei Gabrielei Andrašiūnienei.

Antrąją varžybų dieną vykusiose bendro starto lenktynėse sportininkė iškovojo sidabro medalį! Varžybos pasižymėjo ne tik sudėtingomis trasomis, intriguojančia kova, bet ir ypač sudėtingomis oro sąlygomis. Šiuo metu Portugalijoje yra kiek daugiau nei 30 laipsnių karščio.

G. Andrašiūnienė 23 km trasą įveikė per 1 val. 25 min. 58 sek. ir nugalėtoja tapusiai sportininkei iš Danijos, Nikolinei Splitorf, nusileido lygiai 6 min. Trečiąją vietą užėmė Švedijos atstovė Cecilija Thomason.

„Trasą pavyko įveikti ganėtinai gerai, tačiau neišvengiau techninių problemų bei padariau keletą orientavimosi klaidų. Šiandien jaučiausi, jog gali būti geras rezultatas, tad fizinė būklė bei gera forma ir lėmė iškovotą vietą“, – įspūdžiais dalijosi Europos vicečempione tapusi G. Andrašiūnienė.

Vyrų grupėje vyko taip pat įtempta kova. Ignas Ambrazas tik trasos pabaigoje praleido šansą iškovoti bronzos medalį bei užėmė šeštąją vietą. Jonas Maišelis finišavo dešimtas, o Jonas Vytautas Gvildys  liko 25-as.

Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje, kurioje puikius rezultatus pademonstravo J. Maišelis, vyrų grupėje iškovodamas 4 vietą bei G. Andrašiūnienė, kuri tarp moterų buvo šešta.

Penktadienį Europos čempionatas tęsis sprinto rungtimi, o šeštadienį varžybos baigsis mišrių sprinto estafečių varžybomis.

„Dar laukia sprintas, kuris nėra mano pati mėgiamiausia rungtis bei estafetės, kuriose pabandysime atsirevanšuoti už praėjusius metus, nes komanda išties stipri“, – apie artėjančius startus pasakoja G. Andrašiūnienė.