Ar gali namo administratorius kelti nerimą? Devynaukštyje butą prižiūrinti moteris sakė nuolat jaučianti baimę ir spaudimą. Namą administruojanti bendrovė „Civinity“ atkerta: viskas gerai.
Ne paslaptis, kad nemenka dalis gyventojų vis dar gyvena įsitikinimais, neva patikimai jų daugiabutį gali prižiūrėti tik bendrija su nuosavu pirmininku, buhaltere ir valytoja. Tačiau šių laikų realijos ir pavyzdžiai liudija ką kita.
Vos kelis butus turinčio namo gyventojams sudėtinga susitarti dėl būtinų, bet brangiai kainuojančių darbų. Ypač sunku tokiuose namuose gyvenantiems pensininkams, tačiau išeitį rasti įmanoma.
Daugiabučiams namams būtina nuolatinė priežiūra. Tai viena administratoriaus pareigų. Kauno butų ūkis (KBŪ) atkreipia dėmesį, kad administratoriaus atsakingumas ir atidūs, aktyvūs gyventojai ir savininkai yra pati geriausia pastato priežiūros komanda.
Visapusę daugiabučių namų priežiūrą Kaune vykdančio „Mano BŪSTO“ paslaugas šiemet pasirinko daugiausia kauniečių per pastaruosius trejus metus. Kas lėmė gyventojų apsisprendimą savo būsto priežiūrą patikėti būtent šiai įmonei?
Vieno uostamiesčio daugiabučio gyventojai, nutarę pakeisti namo administratorių, gerokai nusvilo. Pradėję gauti didžiules sąskaitas iš naujojo prižiūrėtojo, gyventojai atsisakė jo paslaugų ir grįžo pas ankstesnįjį administratorių.
Klaipėdoje Taikos pr. 21A namo vienos laiptinės gyventojai nežinojo, ko griebtis – kelias dienas būta problemų dėl šildymo. Žmonės tikino, kad esą susidūrė su namo administratoriaus abejingumu, ir sakė, kad ankstesnis namo prižiūrėtojas problemas spręsdavo greičiau.
Dvi savaitės be lifto – daugeliui vieno daugiabučio namo gyventojams tapo tikru iššūkiu. Sunkiai sergantieji įkalinti savo namuose, pasakojama LNK reportaže.
Daugiabučio namo gyventojų baimė likti be šilumos ir nerimas dėl jau prasidėjusio namo atnaujinimo supriešino kaimynus. Dalies jų bandymas tokiu nelengvu metu keisti namo administratorių ne tik gyventojų, bet ir savivaldybės valdininkų manymu, yra nelogiškas.