Šiais laikais senjorai drąsiai vairuoja, bet interneto iki šiol baidosi. Vyresnio amžiaus žmonėms informacinės technologijos nėra organiška gyvenimo dalis, kaip su internetu namuose jau gimusiems vaikams.
Daugiau kaip 10 norinčiųjų į vieną vietą – tokia konkurencija užvirė paskelbus atranką į ketvirtus metus Lietuvoje vyksiančią pedagogų mokymo programą „Samsung Mokykla ateičiai“. Paraiškas pateikusios 106 mokyklų komandos iš visos Lietuvos kantriai laukė kol vertinimo komisija paskelbs dešimties laimingųjų sąrašą. Atrinktų mokyklų pedagogai beveik pusmetį gilins skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo ir įtaigaus pristatymo gebėjimus bei sieks laimėti 10 000 eurų vertės prizą savo mokyklai.
Tyrimų duomenimis, be gimtosios kalbos didžioji dauguma lietuvių moka bent vieną užsienio – pagal šią statistiką esame viena iš pirmaujančių šalių Europoje. Vis dėlto šiais laikais vienos užsienio kalbos mokėjimas jau tapo įprasta ir netgi būtina kiekvieno suaugusio žmogaus kompetencija.
Šiandien dažnai vartojamas žodis „lyderis” turi įvairiausių atspalvių. Štai komandos lyderis krepšinio aikštelėje dažniausiai įsivaizduojamas ne tik kaip daugiausiai taškų renkantis žaidėjas, bet ir emocinis ramstis, vedantis komandą į priekį sunkiausiu metu.
Moksleivių tėveliai, išleidę savo vaikus į mokyklas dažnai tikisi, kad jose jie jausis saugūs, sutars su klasės draugais ir mokytojais bei džiaugsis teigiama mokymosi aplinka.
Daugiau nei 400 pedagogų iš visos Lietuvos, norinčių išmokti lyderystės, skaitmeninio raštingumo, naujausių mokymo metodų, siekia būti atrinkti į skaitmeninių mokymų programą „Samsung Mokykla ateičiai“.
Lietuvos mokytojų susidomėjimas skaitmeninių mokymų programa „Samsung Mokykla ateičiai“ neslopsta. Daugiau kaip 400 mokytojų iš 102 šalies mokyklų pateikė paraiškas dalyvauti trečius metus vyksiančiame projekte. Tai rodo, jog šalies ugdymo įstaigos yra atviros naujovėms, o efektyvus modernių technologijų panaudojimas tampa neatsiejama šiuolaikinio ugdymo dalimi.