Krasnodare - skaudus smūgis „Neptūno“ krepšininkams

Eilinę nesėkmę VTB Vieningosios lygos B grupėje patyrė Klaipėdos „Neptūnas“ (2/14), kuris išvykoje 48:84 (15:24, 7:27, 18:12, 8:21) neprilygo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (12/4) ekipai su dviem lietuviais.

Simas Jasaitis per 21 minutę pasižymėjo 9 taškais (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

24 minutes rungtyniavęs Mantas Kalnietis surinko 14 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

14 taškų prie pergalės pridėjo Derrickas Brownas, po 10 – Maksimas Grigorjevas ir Richardas Hendrixas (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Deividas Gailius įmetė 10 taškų, Valdas Vasylius – 9 (9 atk. kam.), Vytauto Šarakausko ir Simo Galdiko (10 atk. kam.) sąskaitose po 10 taškų.

Šiame straipsnyje: NeptūnasVTBLokomotiv-Kuban