Merginų čempionate Lietuvos U19 rinktinė neprilygo prancūzėms

Lietuvos merginų U19 futbolo rinktinė trečiadienį pratęsė savo pasirodymą mūsų šalyje vykstančiame Europos merginų U19 čempionate.

Antrame grupės susitikime lietuvaitės 0:6 (0:4) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą.

Šis rezultatas Prancūzijai garantavo patekimą į kitą etapą, o Lietuva pasirodymą Europos čempionate užbaigs šeštadienį, kai paskutinėse A grupės rungtynėse Kaune susitiks su Serbijos vienuolike.

Trečiadienio rungtynes lietuvės pradėjo sėkmingiau ir kurį laiką neleido Prancūzijai sukurti daug pavojingų situacijų. Visgi, sužaidus beveik 20 minučių, varžovės rado spragą Lietuvos gynyboje ir išsiveržė į priekį.

Lietuvos ekipa kelis sykius pabėgo į greitus išpuolius, tačiau paaštrinti atakų nepavyko ir įvartis nekrito.

Iki pertraukos Prancūzija mušė dar triskart ir į pertrauką išėjo pirmaudama 4:0.

Antro kėlinio starte lietuvės vėl sėkmingai gynėsi, tačiau ir vėl, sužaidus beveik 20 minučių, prancūzės pirmą savo įvartį kėlinyje ir persvarą padidino. Rungtynių pabaigoje į lietuvių vartus buvo skirtas baudinys, viešnios jį realizavo ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:6.

Europos merginų U19 čempionatas

Lietuva – Prancūzija 0:6 (0:4)

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas; teisėja – Reka Molnar (Vengrija)

Įvarčiai: 19 min., 30 min. ir 40 min. Camille Robillard, 45 min. Charline Coutel, 64 min. Landryna Lushimba Bilombi, 90 min. Nermyne Ben Khaled (Prancūzija).

Įspėtos: 42 min. Atėnė Streckytė, 46 min. Aivė Andriuškevičiūtė, 50 min. Rusnė Šešplaukytė, 82 min. Darija Mikuckytė (Lietuva); 16 min. Wassa Sangare (Prancūzija)

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Darija Mikuckytė, Karolina Jasaitytė, Aivė Andriuškevičiūtė (57 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Meida Proscevičiūtė, Gabrielė Skurdenytė (56 min. Ema Kriaučiūnaitė), Karina Klevinskaitė, Atėnė Streckytė (46 min. Rusnė Šešplaukytė), Kotryna Maželytė, Santa Lichareva (69 min. Ineta Šukštulytė), Viltė Švarcaitė (76 min. Žemyna Lekavičiūtė), Agnieška Kazarina.

Atsargoje: Erneta Rinkevičiūtė, Saulė Uždavinytė, Patricja Penkauskaitė, Austėja Petkevičiūtė.